Altera HakkındaDeğerlerimiz


Vizyonumuz

Tıbbii malzemeler sektöründe toplumsal sorumluluğunun bilincinde, müşteri ihtiyaçlarına duyarlı, ülkemize ve yöremize faydalı güvenilir bir kurum olarak mükemmelliğe ulaşmaktır.

Misyonumuz

Verimliliğimizi ve kalitemizi uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükselterek sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz

  • Dürüstlük, Güvenilirlik, Yasal ve Etik Çalışma, Sorumluluk bilinci
  • Yenilikçi ve stratejik yaklaşım
  • Hayata ve olaylara karşı empatik olmak
  • Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti
  • Sistemli, planlı, dinamik ve amatör ruhla profesyonel çalışma
  • Gelişim süreçlerinde bilgiyi kullanmak

ALTERA olarak vizyonumuz doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay temin edilebilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir , sunarız. Yönetim sistemimizi ve iş süreçlerimizi, uluslar arası, EN ISO 9001, EN ISO 13485 standartları, CMDR Kanada Medikal Cihaz Yonetmeligi ve 93/42/EEC Tıbbi Cihazlar Direktifini temel alarak Sürekli Gelişme anlayışı üzerine yapılandırırız. Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirip, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimleri gerçekleştirerek, çalışanlarımızın, müşterilerimizin uzun vadeli bağlılığını artırırız. Risk Analizi teknikleri ile ürünlerimizi geliştirecek önleyici yaklaşımları belirleriz. Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışır, hedef pazarlarda sürekli gelişip, büyümeyi sağlarız.

Çevre Politikamız


Kilometre Taşları

1999 - Altera A.Ş., solunum devreleriyle üretime başladı.

2002 – Altera A.Ş. ilk ihracatını Kuzey İrlanda’ya gerçekleştirdi.

2004 – Altera A.Ş. üretim tesislerini Tire Organize Sanayi Bölgesine taşıdı.

2011 – Altera A.Ş. İtalya’da üretim tesisi satın aldı.

2013 – Altera A.Ş.’nin Tire Organize Sanayi Bölgesi’ndeki ikinci üretim tesisi faaliyete geçti.